Zvýhodněný set BBQ koření na ryby a mořské plody

Akce
Zvýhodněný set BBQ koření na ryby a mořské plody
999 Kč s DPH
892 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 22.7
Přepravní společností:
úterý 23.7
Kódbalicek-31
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Popis

Náš osvěžující Zvýhodněný set pro grilování mořských dobrot od Grate Goods, Silly Tony a Rub Some, který vám přinese tři unikátní BBQ koření pro dokonalý grilovací zážitek s rybami a mořskými plody!

BBQ koření Seafood Seasoning 220g Grate Goods: Seafood Seasoning od Grate Goods je koření, které je speciálně vytvořeno pro zvýraznění přirozené chuti mořských plodů. Tato směs koření dodává rybám a mořským plodům osvěžující a pikantní nádech, který zvýrazní jejich delikátní chuť.
BBQ koření Fish 190g Silly Tony: Fish BBQ koření od Silly Tony je ideální pro všechny milovníky grilované ryby. Tato směs koření přináší jemné a aromatické tóny, které se skvěle hodí k různým druhům ryb. Vaše grilovaná ryba bude plná lahodných chutí.
BBQ koření Fish 159g Rub Some: Fish BBQ koření od Rub Some je další skvělou volbou pro grilování ryb. Tato směs koření zdůrazňuje přírodní chuť ryb a dodává jim unikátní kombinaci bylinek a koření. Vaše ryby budou neodolatelně lahodné.
Tento Zvýhodněný set je pro ty, kteří si chtějí vychutnat grilované ryby a mořské plody plné osvěžujících a aromatických chutí. Vaše grilování bude plné námořní atmosféry a lahodných zážitků.

Buďte připraveni na mořskou grilovací hostinu s naším Zvýhodněným setem od Grate Goods, Silly Tony a Rub Some!

Zvýhodněný set obsahuje:

BBQ koření Seafood Seasoning 220g Grate Goods
BBQ koření Fish 190g Silly Tony
BBQ koření Fish 159g Rub Some
+ ZDARMA  Mořská vločková sůl 125g Maldon