Zvýhodněný set BBQ koření na hovězí maso Suckle Busters

Akce
Zvýhodněný set BBQ koření na hovězí maso Suckle Busters
661 Kč s DPH
590 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódbalicek-24
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Popis

S naším balíčkem můžete přinést autentický texaský grilovací zážitek přímo do vaší kuchyně. Tři vynikající BBQ koření, pečlivě vybraná a vytvořená od Suckle Busters, vám umožní rozvinout plný potenciál hovězího masa a posunout vaše grilovací dovednosti na novou úroveň.

BBQ koření Hoochie Mama 113g Suckle Busters: Přineste do svého grilu špetku pikantnosti a osvěžení s tímto jedinečným kořením. Hoochie Mama dodá vašemu hovězímu masu neodolatelnou kombinaci kořeněného a osvěžujícího charakteru, který okouzlí vaše chuťové buňky.
BBQ koření Texas Brisket Rub 113g Suckle Busters: Prozkoumejte autentickou chuť texaského grilování s touto výjimečnou směsí koření. Texas Brisket Rub zvýrazní bohatost a šťavnatost hovězího masa, vytvářející dokonalý kontrast mezi kouřovou hloubkou a pikantními tóny.
BBQ koření 1836 Beef Rub 113g Suckle Busters: Přeneste se do historie s touto klasickou směsí, která v sobě nese tradici a chuť pravého texaského barbecue. 1836 Beef Rub zvýrazní jedinečné aroma hovězího masa a vytvoří skvělou kůrčičku, která udělá z každého sousta nezapomenutelný zážitek.
S tímto Zvýhodněným setem od Suckle Busters máte vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali skutečným mistrem grilování. Buďte připraveni na vlnu chvály od vašich hostů, kteří ocení každý kousíček hovězího masa připravený s láskou a tímto výjimečným kořením.

Oživte své grilování a objevte nové dimenze chuti s naším Zvýhodněným setem koření na hovězí maso. Vaše chuťové pohárky vám poděkují!  

Zvýhodněný set obsahuje:

BBQ koření Hoochie Mama 113g Suckle Busters
BBQ koření Texas Brisket Rub 113g Suckle Busters
BBQ koření 1836 Beef Rub 113g Suckle Busters
+ ZDARMA  Mořská vločková sůl 125g Maldon