Pizza kolébkový kráječ WITT

Pizza kolébkový kráječ WITT
Pizza kolébkový kráječ WITT
Pizza kolébkový kráječ WITT
Pizza kolébkový kráječ WITT
890 Kč s DPH
736 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 17.6
Přepravní společností:
úterý 18.6
Kód48651005
Záruka24 měsíců
Popis

Představujeme vám Witt Kolébkový Kráječ na Pizzu, nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak nakrájet čerstvě upečenou pizzu na plátky připravené k okamžité konzumaci.

Tento kolébkový kráječ na pizzu je vybaven ostrou čepelí, která snadno prořízne i nejtenčí nebo nejtlustší kůrku pizzy. Stačí jednoduše položit kráječ na pizzu a provést jediný plynulý pohyb dopředu a dozadu. Kolébka vám umožní jednoduše a přesně nakrájet pizzu na plátky, které jsou připravené k podávání.

Vyrobený z kvalitní nerezové oceli a polypropylenu, tento kolébkový kráječ nabízí odolnost a dlouhou životnost. Nerezová ocel zajišťuje ostrost čepele a snadnou čistotu, zatímco polypropylenová rukojeť poskytuje pohodlný a pevný úchop.

S Witt Kolébkovým Kráječem na Pizzu můžete být jisti, že získáte rovnoměrně nakrájené plátky pizzy, které okamžitě potěší vaše chuťové buňky. Tento praktický nástroj je ideální pro každého milovníka pizzy, který hledá rychlý a efektivní způsob, jak připravit a podávat své oblíbené pizzy.

Přidejte si Witt Kolébkový Kráječ na Pizzu do své kuchyně a užijte si jednoduché a pohodlné krájení pizzy. Berte na vědomí, že s tímto nástrojem budete mít plnou kontrolu nad velikostí a rovnoměrností plátků, ať už si připravujete pizzu pro rodinu, přátele nebo pro sebe.