Lopatka na pelety Melfa – černá Ziipa

Lopatka na pelety Melfa – černá Ziipa
Lopatka na pelety Melfa – černá Ziipa
Lopatka na pelety Melfa – černá Ziipa
Lopatka na pelety Melfa – černá Ziipa
349 Kč s DPH
288 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
ihned
Přepravní společností:
zítra
Kód22-037
Záruka24 měsíců
Popis

Pokud hledáte dokonalý nástroj pro snadné a efektivní přidávání pelet do vaší peci na pizzu, pak je tu pro vás naše Malá lopatka na pelety od ZiiPa – značky, které si získaly srdce milovníků pece na pizzu po celém světě. Tato lopatka vám umožní dosáhnout maximální přesnosti a čistoty při doplňování paliva do vaší trouby, což v konečném důsledku přispěje k dokonalému výsledku vašeho pečení.

Lopatka na pelety od ZiiPa byla pečlivě navržena s ohledem na vaše potřeby a pohodlí. Je to skvělý pomocník, který vám ušetří spoustu času a zároveň vám umožní udržovat vaši pec na pizzu v dokonalém stavu. Nyní ji můžete mít v čtyřech ikonických barvách, které nesou ZiiPa styl a eleganci do vaší kuchyně.

Díky této lopatce budete mít kontrolu nad tím, kolik pelet doplníte, a přesnost je klíčem k optimálnímu pečení pizzy. Už se nemusíte trápit nepořádkem nebo ztrátou pelet na cestě do trouby. S naší malou lopatkou na pelety od ZiiPa je všechno hladké, rychlé a čisté.

Kromě funkčnosti jsme se zaměřili i na estetiku. Naše lopatka je k dispozici ve čtyřech ikonických barvách ZiiPa, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadá do vaší kuchyně. Každá barva nese s sebou charakter a styl, který přidává osobní nádech do vašeho pečícího procesu.

Tato lopatka na pelety je tedy nejen praktickým a efektivním nástrojem pro vaši pec na pizzu, ale také stylovým doplňkem, který vás bude těšit nejen svou funkcionalitou, ale i svým designem. S Malou lopatkou na pelety od ZiiPa máte jistotu, že vaše pečení pizzy bude ještě příjemnější a výsledek dokonalý.


Délka: 215 mm
Šířka: 80 mm
Výška: 80 mm
Barva: černá

Materiál: ocel s práškovým nástřikem   

Před prvním použitím omyjte mýdlovou vodou. Vyhněte se abrazivním čistícím prostředkům.