Litinový grilovací set Gourmet Cooking System Nexgrill

Novinka
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
Litinový grilovací set Gourmet Cooking System  Nexgrill
2 690 Kč s DPH
2 223 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódNG-1027
Popis

Se systémem Nexgrill Gourmet Grill System získáte více možností vaření na plynovém grilu:

 Speciálně navržená litinová deska funguje jako pekáč, pánev i grilovací pánev, která spolu s grilovacím roštem umožňuje vařit vše od vajec a slaniny až po smaženou zeleninu, ryby a steaky. Gourmet Grill System se snadno zahřívá díky impozantní schopnosti litiny zahřívat a udržovat teplo.

Přímý gril – Tradiční grilování, jak ho znáte. Grilovací rošt v systému Nexgrill Gourmet System bez litinové pánve použijte ke grilování tradičním způsobem. Tento způsob vaření je ideální při grilování pro velkou rodinnou večeři, kdy je potřeba celá grilovací plocha pro špízy, klobásy, chléb, pizzu atd.

Restování a pánev – Litinová pánev se otočí plochou stranou nahoru a využívá systém Nexgrill Gourmet jako pánev a pečicí pánev. Litinová pánev je navržena s vysokými okraji, aby šťáva z masa, omáčka a olej zůstaly v pánvi při smažení. Skvěle se hodí také při přípravě dobré velké snídaně se smaženými vejci, slaninou a brunch párky nebo při pečení palačinek a rychlého smažení různé zeleniny, cibule a hub. Při grilování na plynovém grilu z jedné strany lze pekáč využít i k přípravě lahodné omáčky s grilovanou chutí.

Uzení – Existují různé způsoby, jak udit. Podle toho, kolik času je k dispozici, se hobliny namočí do vody na cca. 30 minut před začátkem kouření. To dodá kouři další prvek chuti a prodlouží dobu hoření chipsů. Pokud není k dispozici tolik času, kouřové hobliny se použijí suché tak, jak jsou. Litinová pánev Gourmet System se vloží do grilu hlubokou stranou nahoru a naplní se hoblinami, načež se grilovací rošt umístí navrch do otvorů k tomu určených, aby byla zajištěna stabilita grilovacího roštu.

Smažení na grilovací pánvi – Grilovací strana litinové pánve slouží ke smažení na grilovací pánvi. Tato strana pánve má drážky, které dávají pokrmu pěkné grilovací stopy. Na grilovací pánvi připravte sekanou, steaky, ryby, zeleninové steaky a podobně. Grilovací pánev je vhodná i při grilování tučných jídel, tuk totiž neodkapává přímo do grilu a zeleninu lze grilovat, aniž by spadla na dno grilu.

Nepřímý gril – Pro nepřímé grilování se používá Nexgrill Gourmet System jako pro uzení, tzn. umístěte grilovací rošt na litinovou pánev. Pánev je umístěna uprostřed plynového grilu, přičemž teplo v grilu bude cirkulovat kolem připravovaného jídla. Tato metoda poskytuje méně intenzivní teplo přímo pod pokrmem ve srovnání s přímým grilováním. Tuková a masová šťáva na omáčku se shromažďuje v litinové pánvi současně a při vaření tučných jídel se zabrání plamenům.

Pouze s tímto plancha systémem se grilovací večer stane opravdovým BBQ

Výhody plancha Gourmet Plus: 

  • Masivní litina s nepřilnavým povlakem
  • Optimální vedení a distribuce tepla
  • Přesná montáž plancha a grilovacího roštu
  • Velkorysá plocha na vaření nebo grilování (2,9 cm x 43,4 cm x 34 cm) 

Montážní / smontovaná hloubka 2,9 cm
Namontovaná / složená výška 43,4 cm
Namontovaná / složená šířka 34 cm
příslušenství pro čistou hmotnost 9,17 kg
Vhodné pro modely plynových grilů Classic 4B+SB, Evolution 4B 2.0, Deluxe 4B+SSB, Deluxe 5B.

VýrobceNexgrill