Imunitní balíček chilli Semínka-chilli

Imunitní balíček chilli Semínka-chilli
Imunitní balíček chilli Semínka-chilli
Imunitní balíček chilli Semínka-chilli
619 Kč s DPH
553 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 22.7
Přepravní společností:
úterý 23.7
Kód851
Popis

Imunitní balíček chilli obsahuje mírně pálivé potraviny. S přihlédnutím k běžné, každodenní konzumaci. Buď jako lehká svačina a nebo když Vás přepadne chuť na něco malého k zakousnutí, zdravé mlsání.

Konzumace chilli umí určitým způsobem aktivovat imunitní systém (vědecká studie, University of Ulsan), má desinfekční účinky - eliminuje mnoho druhů bakterií, zrychluje metabolismus, oběhový systém.
Při konzumaci vyšších dávek extra pálivého chilli dochází k vyplavování endorfinů. 

Pár slov k samotným chilli produktům:
Sterilované papričky - Jalapeno povodnice jsou ideální svačina, nejlépe v kombinaci chleba s máslem a solí.
Krémžská hořčice s Habanero ukázkou toho, jakým způsobem má chutnat skutečná krémžská hořčice. Pro výrobu používáme několik druhů hořčičného semene, bio vinný ocet a špetku Habanero koření. Ideální doplněk ke kvalitní uzenině, ještě horkému ovárku....
Cucáky s Habanero jsou jemně pálivé, medovo jahodové bonbóny. Chutnají skvěle, pro mnohé dosahují optimální úrovně pálivosti.
Cibulové Chutnej s Habanero je na první pohled nenápadný produkt. Nevyznačuje se šílenou pálivostí. Chtělo by se říci, že nepřekvapí. Ovšem opak je pravdou. Cibulové Chutnej je jednou z našich nejpovedenějších pochutin. Což nám potvrzují opakované objednávky a co víc, v průměru více kusů. 
Habanero Mučíto for Ladies je sladká, mírně pálivá meruňková chilli omáčka. Ideální pro namáčení bramborových chipsů nebo tortil. Výborně se hodí k bílému masu, tvrdým sýrům. Najdou se i tací, co tuto omáčku kombinují s bílým jogurtem :-)
Chroupáky s Jalapeno jsou mírně pálivé pražené arašídy. Primárně vhodné pro chvíle, kdy potřebujete něco chroupat. Pro mnohé je to ideální síla pálivosti. U většiny produktů včetně tohoto, máme v nabídce i pálivější varianty.
Habanero koření 13 ml /7 g. Cestovní ampulka se středně pálivým chilli kořením.

Složení imunitního chilli balíčku
Jalapeno podvodnice (nakládané Jalapeno papričky)
Krémžská hořčice s Habanero
Cucáky z Habanero (pálivé bonbony)
Cibulové Chutney (reduková cibule, BIO vinný ocet, víno Šaler, špetka Habanero)
Habanero Mučíto for Ladies chilli omáčka
Chroupáky s Jalapeno (mírně pálivé arašídy)
Habanero koření (středně pálivé)