Čistič grilů a udíren 5L Fusl

Novinka
Čistič grilů a udíren 5L Fusl
3 990 Kč s DPH
3 298 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 17.6
Přepravní společností:
úterý 18.6
KódF10500
Záruka24 měsíců
Popis

Doplňující kanystr - Přírodní a účinný odstraňovač mastnoty a nečistot FUSL je plně biologicky odbouratelný a bezkonkurenční ve své čisticí síle.
Tím pádem je to jeden z nejlepších odmašťovačů vůbec. Oblasti použití jsou velmi rozmanité. S naším odstraňovačem mastnoty a nečistot můžete vyčistit udírnu i grily. Výsledkem je spolehlivě vyčištěný povrch.

Budete překvapeni, jak lesklé budou vaše povrchy zářit. S FUSL šetříte čas a nervy . Navíc svou šetrnou chemií také chrání životní prostředí. Neobsahuje žádná rozpouštědla, povrchově aktivní látky s benzenovými kruhy, konzervační látky ani vůně. FUSL je nekorozivní a lze jej používat bez ochranných rukavic.

Šetrný ke všem povrchům

- Nerezová ocel, smalt, hliník, litý hliník, chrom, plast, textilie a mnoho dalšího

- Vysoce aktivní univerzální čistič pro domácnost, obchod a průmysl

- Rozpouští bílkoviny, tuky a škroby bez rozpouštědel a vůní (vhodné pro alergiky)

- 500ml opakovaně použitelná lahvička s rozprašovačem s funkcí 360° rozprašování nad hlavou

- Odstraňuje skvrny jako krev, červené víno, mastnotu a mnoho dalšího z vaší oblíbené košile nebo halenky

- Úspora času, protože díky účinnosti uklízíte až o 50 % rychleji

ROZSAH POUŽITÍ
Odstraňuje tuk, bílkoviny a škrob z grilovacích a grilovacích roštů, dvířek krbové trouby, kuchyňských spotřebičů atd. Vhodné na hliník, nerez, sklo, plast, smalt, textil a mnoho dalších.

INGREDIENCE
5-15% neiontové povrchově aktivní látky
5-15% aniontové povrchově aktivní látky

Povrchově aktivní látky:
FUSL obsahuje tenzidy podobné řetězcům, které jsou primárně a sekundárně plně biologicky odbouratelné.
Povrchově aktivní látky ve tvaru řetězu jsou obecně snadněji odbouratelné než povrchově aktivní látky ve tvaru prstence a mají vyšší čisticí schopnost. Většina čisticích prostředků obsahuje povrchově aktivní látky ve tvaru prstence.

Není určeno ke konzumaci. Způsobuje vážné podráždění očí, škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Držte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Vysoce koncentrovaný
FUSL, univerzální čistič na připálený tuk, sýr a jiná silná znečištění: Nastříkejte neředěné a nechte působit. Doba působení se liší v závislosti na stupni znečištění. Dobrým vodítkem je 1-10 minut pro lehké znečištění.

Efektivní a šetrný k životnímu prostředí
FUSL neleptá. Díky dobré ekologické kompatibilitě můžete čistič mastnoty používat i bez rukavic. Po použití si ruce nakrémujte, aby se nevysušovaly. Lidé, kteří jsou alergičtí na povrchově aktivní látky, by měli při používání/čištění používat rukavice.

Rozpouští tuky, bílkoviny a škrob
FUSL je skutečný čistič, který zaujme svou čisticí silou. Důkladně rozpouští nečistoty jakéhokoli druhu k vaší spokojenosti. Nepříjemné tuky, bílkoviny a připáleniny,  kouřové pryskyřice, dehet nebo saze jsou minulostí.