Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird

Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
Bluetooth teploměr IBT-4XS Inkbird
1 890 Kč s DPH
1 562 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 17.6
Přepravní společností:
úterý 18.6
KódIBT-4XS
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametry

INKBIRD IBT-4XS je Bluetooth teploměr na maso s bezdrátovým ovládáním, teplotním alarmem, vestavěnou magnetickou zadní stranou, širokým teplotním rozsahem, vysokou přesností teploty, otočným displejem pro čtení a dobíjecí baterií atd. Přidejte se k fanouškům dobrého jídla a zamilujte si jej stejně jako profesionálové při použití v běžné kuchyni, při uzení nebo grilování!

Bezdrátové ovládání: INKBIRD IBT-4XS lze ovládat pomocí Bluetooth připojení přes bezplatnou aplikaci. Můžete tak kdykoli sledovat, nastavovat a/nebo upravovat jeho teploty na mobilním telefonu, aniž byste ztráceli čas kontrolováním a přicházeli o pohodlí. Dosah Bluetooth připojení je až 50 m. Upozornění: Před spárováním INKBIRD IBT-4XS s mobilním telefonem je třeba zapnout službu určování polohy GPS mobilního telefonu.

Magnetický design: INKBIRD IBT-4XS má na své zadní straně magnet pro pohodlnější použití – můžete jej umístit na jakýkoli kovový povrch. Připevněte jej na ledničku nebo kovovou část grilu a budete jej mít vždy po ruce!

Dobíjecí baterie: teploměr (meater) INKBIRD IBT-4XS využívá vestavěnou 1000mAh lithiovou baterii, která vydrží asi 20 hodin při plném nabití. Už nemusíte utrácet další peníze za výměnu baterií. Menší výdaje pro delší životnost baterie a delší dobu používání. Upozornění: nabíjení je během používání zakázáno.

Vysoká přesnost teploty: přesnost teploty je až ±2℉/±1℃. Není třeba se obávat, že maso bude vysušené nebo nedovařené.

Alarmy pro větší bezpečnost: INKBIRD IBT-4XS podporuje teplotní alarm pro vaření, když teplota jídla dosáhne nastavené teploty, spustí se jeho alarm a nemusíme se obávat převaření nebo nedopečení.

Velká LED obrazovka a otočná metoda čtení: INKBIRD IBT-4XS využívá větší LED obrazovku a otočnou metodu čtení. Stačí poklepat na jeho otočné tlačítko, aby se otočil směr čtení, čímž se uvolní jeho místo a směr uložení.

Rozměry  83 x 83 x 28 mm (tělo teploměru)

Rozsah měření teploty  0 – 250ºC

Bezdrátový dosah  až 50m

Délka senzoru  cca 150cm

VýrobceInkbird