BBQ solný roztok Allbrine Color 2kg GrateGoods

Obrázek
1 049 Kč s DPH
937 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódDBCAB16004
Popis

SOLNÝ PŘÍPRAVEK S BAREVNOU SOLÍ SPECIÁLNĚ PRO MASO
AllBrine Color je univerzální solný roztok s barevnou solí. Bring je stará metoda, která se původně používala ke konzervaci potravin.

V dnešní době solný nálev používáme především proto, že výrazně zvyšuje křehkost, šťavnatost a chuť masa a ryb. V Americe je tento způsob přípravy běžnější než v Evropě, protože solení mění strukturu větších nebo tužších kousků grilovaného masa, takže je úžasně křehké.

AllBrine Color je velmi vhodný pro nakládání masa a drůbeže, které rychle ztrácí barvu; jako je vepřové a hovězí maso – včetně Pastrami, trhané vepřové maso, žebírka, klobása a slanina.

AllBrine Color obsahuje dusitany. Tím se zabrání růstu bakterií, prodlouží se trvanlivost masa a maso bude méně citlivé na teplotu.

AllBrine Color obsahuje barvivo sůl, cukr, bylinky a koření a klasické koření mrkev, cibuli, pórek a celer.

Allbrine Color je zvláště vhodný pro maso, kde je důležité zachování barvy. Dodává extra chuť trhanému vepřovému masu, žebírkům, klobásám, slanině a pastrami.

AllBrine Color lze použít za sucha i za mokra:

Suchá příprava:
Suché solení je vhodné pro odsávání vlhkosti z produktu. Aplikujte AllBrine Color na produkt asi 30 až 90 minut před přípravou a nechte jej vsáknout. Před grilováním odstraňte přebytečný AllBrine.

Mokrá příprava:
Mokré solení je vhodné pro přidání vlhkosti do produktu. Mokré solení lze provést dvěma způsoby:

Mokré nasolení v solné lázni

Rozpusťte 100 gramů AllBrine Color v 1 litru teplé vody a před použitím nechte vychladnout na 1C – 7C. Poté můžete maso nebo drůbež vložit do slabého nálevu, aby se namočily – v závislosti na typu produktu a velikosti – na několik hodin až dní. V průměru se Allbrine Color vsákne do produktu jeden palec za den.

Mokré nasolení vstřikováním

Pro urychlení procesu solení a pro zajištění toho, aby všechny příchutě extra dobře pronikly do struktury masa a drůbeže, je také možné do produktu vstříknout tuto tekutou barvu AllBrine Color. Pro tento účel máme k dispozici speciální injektor Grate Goods, pomocí kterého můžete AllBrine Color rychle a snadno vstříknout do vašeho pokrmu.

Složení: sůl, cukr, celer, cibule, mrkev, bobule jalovce, kmín (přírodně sterilovaný), hořčice, pepř, pórek, nové koření, semínko fenyklu, chilli, dusitan sodný, paprika, prostředek proti připékání: ferokyanid sodný, bobkový list.

Alergeny: hořčice, celer

Cena za jednotku: 525,-Kč/kg

VýrobceGrate Goods