Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty

Doprava zdarma
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
Udírna Bradley Smoker Realtree Camo 4 rošty
15 990 Kč s DPH
13 215 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódBS611CEF
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Dopravné  udírna
1ks
0 Kč
Zdarma
PopisTechnické parametry

UDÍRNA BRADLEY SMOKER REALTREE CAMO 4 ROŠTY

Bradley Smoker Original Realtree camo je model s přední částí dveří v camo barvě pro rybáře a lovce.
Udírna Original Camo je menší izolovaná elektrická udírna s manuálním nastavením teploty pro uzení studeným nebo horkým kouřem.

Jedná se o stejný model jako u varianty Original Bradley, liší se pouze barvou dvířek v camo barvě a je prodávaná se všemi potřebnými komponenty: automatický generátor kouře, topné těleso, 4 kovové rošty, zabudovaným teploměrem ve dveřích udírny, odkapovým  roštem a miskou.

Teplota v udírně Bradley Smoker Original se reguluje ručně pomocí otočného knoflíku na generátoru kouře a kontroluje se pomocí teploměru na dvířkách udírny. Vnitřním topným tělesem tak kouř ohříváme. Podavač briket funguje po spuštění automaticky.
Bradley Smoker Originál Realtree 4 rack disponuje 4 rošty o rozměru 33 x 25 cm a objemu 76 l, pojme cca 13 až 15 kg masa, vnitřní rozměr 39 x 30 x 65 cm, využitelný vnitřní udicí prostor 38 x 29 x 48 cm – cca 53 l (nad odkapovou miskou).
Vnější strany udírny mají černou povrchovou úpravu a čelní strana udírny má barvu les camo, vnitřní povrch udírny je z nerezu.

Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem. Průchod kouře lze regulovat otočným kolečkem na horním průduchu udírny (průměr cca 7cm). Na vlastní udírnu je připojen generátor kouře se zásobníkem speciálních briket z výběrových dřev (15 volitelných druhů dřeva ).
Automatika postupně posouvá brikety na spalovací komoru, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další briketou, spaliny jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Jedinečnost udíren Bradley spočívá v tom, že produkují chladný kouř, ve kterém se uvolňuje čistá chuť dřeva.
Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny z hoření ani plyny a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Brikety uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí.
Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným 500W tělesem a od briket ho odděluje odkapová miska.
Náklady na hodinový provoz udírny představují zhruba 36,- Kč (náklady na udicí brikety).

Udírna Bradley Smoker je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Výhodou udírny je i nízká hmotnost, a to pouze 19,3 kg.
Další výhodu skýtá přenosnost, udírnu je tedy možné použít kdekoliv v dosahu el. proudu.
Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.

Briketky lze vybrat z 15 různých druhů dřeva, což umožní dodat každému pokrmu specifickou chuť. Dodávají se v balení po 48 ks nebo 120 ks.

Záruka 2 roky

• napětí 240 V / 50 Hz
• materiál udící komory nerezová ocel
• příkon : 500 W (topné těleso) + 125 W (generátor kouře)
• vnější rozměr s generátorem kouře š/v/h 62x80x37cm
• vnější rozměr bez generátoru kouře š/v/h 43x80x37cm
• vnitřní rozměr udící komory š/v/h 39x65x30cm
• rozměr roštů š/h 33x25cm (4 kusy)
• pojme 13-15kg masa,uzenin
• provozní teplota do 120°C (max.160°C-dle okolní teploty udírny)
• hmotnost 19,3 kg 

VýrobceBradley