Udírna Bradley Smoker Professional P10

Doprava zdarma
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
Udírna Bradley Smoker Professional  P10
39 990 Kč s DPH
33 050 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódBS1019CE
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametry

UDÍRNA BRADLEY SMOKER PROFESSIONAL P10

Profi udírna od Bradley Smokers posouvá uzení potravin na další úroveň. Vytvořeno pro profesionální kuchaře a venkovní znalce.

Tato prvotřídní udírna se může pochlubit 4 rošty (s prostorem pro 5 roštů), s vestavěným generátorem kouřem,  s programovatelným automatickým nastavením a s přesným ovládáním teploty. Uzení až 10hodin bez doplňování briket.

Vestavěný digitální generátor kouře se pyšní velkým zásobníkem briket, který postupně posouvá brikety do spalovací komory, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další briketou, přičemž spaliny jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným tělesem a od brikety je oddělen odkapovou miskou. Jedinečnosti udírny a vysoké kvality domácího uzení je také dosaženo díky originální chuti a vůni dřeva v briketách Bradley.
Dobu vývinu kouře, teplotu v udírně a dobu vytápění udírny lze nastavit digitálně a jsou zobrazeny na displeji generátoru kouře. Tyto hodnoty se nastavují nezávisle, lze tedy zvolit například pouze uzení studeným kouřem, nebo naopak ohřátí již vyuzených potravin, případně s částečným prouzením (nastavení určité doby produkce kouře). Dvě tepelné a odnímatelné sondy do masa umožnují lepší měření teploty v potravinách.

Čelní strana udírny má lesklý lakovaný stříbrný vzhled z práškové epoxidové oceli, vnitřní povrch udírny je z nerezu.
Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem.
Průchod kouře lze regulovat otočným komínkem na horním průduchu udírny.

Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny z hoření ani plyny a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Brikety uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí.
Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatnými topnými tělesy 2x400W a od briket je odděluje odkapová miska. Náklady na hodinový provoz udírny představují přibližně 36,- Kč (náklady na udicí brikety).
Provoz udírny je plně automatický, uzení nemusíte hlídat. Udírna má vnitřní termostat, který hlídá správnou teplotu. Prostě jednoduše pomocí digitálního ovládání nastavíte teplotu, dobu uzení a dobu produkce kouře a o vše ostatní se postará udírna sama.

• materiál udící komory nerezová ocel
• příkon : 2x400 W (topné těleso) + 2x100 W (generátor kouře)
• vnější rozměr š/v/h  54 x 68,5 x 79cm
• provozní teplota do 160°C
• hmotnost 31,73 kg

VýrobceBradley

Návod Udírna P10

Katalog udíren a grilů