NEPOUŽIVAT/ Udírna Bradley Smoker Smart 10 roštů /Cena včetně PHE 27,-Kč/

NEPOUŽIVAT/ Udírna Bradley Smoker Smart 10 roštů /Cena včetně PHE 27,-Kč/
NEPOUŽIVAT/ Udírna Bradley Smoker Smart 10 roštů /Cena včetně PHE 27,-Kč/
NEPOUŽIVAT/ Udírna Bradley Smoker Smart 10 roštů /Cena včetně PHE 27,-Kč/
NEPOUŽIVAT/ Udírna Bradley Smoker Smart 10 roštů /Cena včetně PHE 27,-Kč/
33 990 Kč s DPH
28 091 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódBS916CE
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametry

ROZBALENO - POUZE OSOBNÍ ODBĚR

POSLEDNÍ KUS - tato udírna je vystavena na našem shoeroomu. Udírna je ve 100% stavu - jen vybalená.

Jedná se o poslední kus této řady.

UDÍRNA BRADLEY SMART SMOKER 10 ROŠTŮ

Po letech vývoje a testování stávajících udíren vám s potěšením představujeme nejnovější automatickou elektrickou udírnu určenou pro evropský trh – Bradley Smart Smoker®. Nabízí stejné parametry jako naše digitální udírny Bradley, navíc však také novou inovativní technologii iSmoke® Technology, jejímž prostřednictvím můžete nyní udírnu ovládat v reálném čase prostřednictvím chytrých telefonů na bázi Bluetooth a z centra dotykového ovládání obrazovky.

Udírna disponuje automatickým generátorem kouře, digitálním zobrazením stavu udícího procesu, automatickým podavačem lisovaných briketek z různých příchutí dřeva, 6 rošty ( místo pro 10 roštů), odkapovým roštem a miskou. Udírna je izolovaná, elektrická, s programovatelným průběhem uzení a digitálním zobrazením stavu udícího procesu na chytrém telefonu. Kromě toho jsou zde dvě vyjímatelné barevně značené teplotní sondy, které umožní měřit teplo v různých místech udírny současně, což představuje skutečně pokročilý monitoring. Plně izolovaný vnitřek z nerezové oceli a nové silikonové křemíkové těsnění dveří zaručují snadné čistění a udržují kouř na svém místě. Udírna Bradley Smart Smoker® je dodávána se čtyřmi nastavitelnými nožičkami a dvěma volitelnými kolečky.

Aplikace Bradley iSmoke® je k dispozici pro chytré telefony iPhone - <https://itunes.apple.com/ca/app/bradley-ismoke/id1110246521?mt=8&ign-mpt=uo%3D4> a Android https://play.google.com/store/apps/details?id=ganguo.oven&hl=en

Aplikace Bradley iSmoke je k dispozici pro smartphony iPhone a Android. Je kompatibilní se všemi iPhony a následujícími smartphony Android:  Huawei C8817D , Huawei EVA-TL00 , Huawei Honor 8 , Huawei PE-TL00M , MeiZu M578CA , Qiku , Smartisan , XiaoMi 4 , XiaoMi MI 2C , ZTE B880

Na vlastní udírnu je připojen digitální generátor kouře s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a se zásobníkem briket na výběrové dřevěné brikety (15 volitelných druhů dřeva ).
Automatika postupně posouvá brikety do spalovací komory, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další briketou, přičemž spaliny jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným tělesem a od brikety je oddělen odkapovou miskou. Jedinečnosti udírny a vysoké kvality domácího uzení je také dosaženo díky originální chuti a vůni dřeva v briketách Bradley.
Dobu vývinu kouře, teplotu v udírně a dobu vytápění udírny lze nastavit digitálně a jsou zobrazeny na displeji generátoru kouře. Tyto hodnoty se nastavují nezávisle, lze tedy zvolit například pouze uzení studeným kouřem, nebo naopak ohřátí již vyuzených potravin, případně s částečným prouzením (nastavení určité doby produkce kouře). Dvě tepelné a odnímatelné sondy do masa umožnují lepší měření teploty v potravinách.

Udírna má prostor pro 10 roštů o rozměrech 33 x 27,9 cm, pojme cca 23 až 28 kg masa, vnitřní rozměr 39,37 cm x 29,85 cm x 84,45 cm a vnější rozměr udírny je 60,96 cm x 36,2 cm x 102,87 cm.
Čelní strana udírny má lesklý lakovaný stříbrný vzhled z práškové epoxidové oceli, vnitřní povrch udírny je z nerezu.
Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem.
Průchod kouře lze regulovat otočným komínkem na horním průduchu udírny (průměr cca 7cm).

Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny z hoření ani plyny a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Brikety uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí.
Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným 500w tělesem a od briket ho odděluje odkapová miska. Náklady na hodinový provoz udírny představují přibližně 36,- Kč (náklady na udicí brikety).
Provoz udírny je plně automatický, uzení nemusíte hlídat. Udírna má vnitřní termostat, který hlídá správnou teplotu. Prostě jednoduše pomocí digitálního ovládání nastavíte teplotu, dobu uzení a dobu produkce kouře a o vše ostatní se postará udírna sama.

Udírna Bradley Smoker je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Hmotnost udírny je 26,8 kg.
Další výhodu skýtá její přenosnost, udírnu je tedy možné použít kdekoliv v dosahu el. proudu.
Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.

Udírny Bradley jistě nadchnou každého milovníka uzených pokrmů – uzení je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Nemusíte se tak již spoléhat na nekvalitní uzeniny ze supermarketu, ale můžete si doma připravit uzenou pochoutku sami.

Brikety lze vybrat z 15 různých druhů dřeva, což umožní dodat každému pokrmu specifickou chuť. Dodávají se v balení po 48 ks nebo 120 ks. 
K udírnám Bradley lze pořídit řadu příslušenství od ochranných obalů, stolků, digitálních teploměrů, až po závěsné háčky do udírny apod.

Klíčové vlastnosti:
- domácí příprava uzenin, bez pachutě a přepalování, příjemná a čistá chuť dřeva, jednoduché ovládání
- digitální ovládání teploty, doby kouře a uzení, plně automatický proces.
- vhodné i do restaurací.

Záruka 2 roky

• materiál udící komory nerezová ocel
• inovativní technologie iSmoke®, která vám umožní připojit se k udírně a ovládat ji smartphonem s technologií Bluetooth v reálném čase
• snadno použitelný dotykový displej
• dvě integrované sondy pro měření vnitřní teploty masa
• dveře z ušlechtilé oceli s integrovaným křemíkovým těsněním dveří se systémem zámku
• větší udírna o 40 % vám nyní nabízí prostor pro 10 roštů – ideální pro vyplnění při studeném uzení
• 4 nastavitelné nožičky, 2 volitelná kolečka
• čistý, chladný kouř po dobu až 9 hodin bez opětovného naplnění briket
• dotyková obrazovka s vysokým rozlišením a ovládaná aplikací v telefonu a umožňující úplnou kontrolu nad dobou uzení, teplotou, časem, rozehřívání briket a nastavením signalizace pro 2 tepelné sondy
• příkon : 500 W (topné těleso) + 125 W (generátor kouře)
• vnější rozměr s generátorem kouře š/v/h 61x103x36cm
• vnitřní rozměr udící komory š/v/h 39x85x30cm
• rozměr roštů š/h 33x28cm (6 kusů)
• pojme 23-28kg masa,uzenin
• provozní teplota do 120°C (max.160°C-dle okolní teploty udírny)
• hmotnost 26,8 kg

Popis Udírny Bradley Smart Smoker                                                     

A) Kryt briket
B) Rošty (6 kusů)
C) Odkapávací miska
D) Dolní obdélníková miska
E) rozehřívač briket
F) Tepelná spirála
G) Pant horních dveří
H) Pant dolních dveří
I) Porcelánový izolátor
J) Kryt spirály
K) Bezpečnostní spínač dveří
L) Kondenzační miska

 

 

 

 

VýrobceBradley