Kyslíkové OXI tablety MAXI 5 kg Sparkly Pool

Novinka
Akce
Kyslíkové OXI tablety  MAXI 5 kg  Sparkly Pool
Kyslíkové OXI tablety  MAXI 5 kg  Sparkly Pool
Kyslíkové OXI tablety  MAXI 5 kg  Sparkly Pool
Kyslíkové OXI tablety  MAXI 5 kg  Sparkly Pool
1 499 Kč s DPH
1 239 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
pondělí 6.12
Přepravní společností:
úterý 7.12
Kód938054
Záruka24 měsíců
Popis

OXI TABLETY MAXI

Pro milovníky koupání, pro které je nepřijatelná chlorová chemie z důvodu alergických reakcí nebo citlivé pokožky, zvýšené dráždivosti očí a sliznice jsme připravili špičkový systém bezchlorového ošetřování bazénové vody. Vysoká účinnost naší bezchlorové chemie již nevyžaduje používání dalších přípravků k prevenci proti tvorbě řas. Z funkčnosti našich přípravků budete mít radost!

Přípravek pro bezchlorové ošetření vody ve všech typech bazénů. Bez zápachu vody, nedráždí oči ani pokožku.

Oxi tablety Maxi je vysoce účinný bezchlórový přípravek na bázi aktivního kyslíku ve formě tablet 200 g určený k celosezónnímu průběžnému ošetřování a údržbě vody ve všech typech bazénů. Používá se společně s přípravkem Aktivátorem Oxi (z řady Sparkly Pool). Aplikací Oxi tablety Maxi lze udržet potřebnou koncentraci aktivního kyslíku ve vodě po dobu 5 - 8 dnů v bazénech o objemu 20 - 30 m3 při běžných podmínkách. Ponořením Oxi tablety Maxi do vody dojde k jejímu rozpouštění a oxiduje tak nečistoty přítomné ve vodě. 

 DÁVKOVÁNÍ:

Dávka pro průběžné ošetřování: v závislosti na provozních podmínkách bazénu, teplotě a míře znečištění vody v bazénu aplikujte podle potřeby každých 5 - 8 dnů 1 - 2 tablety na každých 20 - 30 m3 (20 - 30 000 l) objemu vody v bazénu tak, aby koncentrace aktivního kyslíku nepřesáhla 12 mg/l, při teplotě nad 25 °C 14 mg/l.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu. 

Balení: 5 kg

Balení pro veloobchodní odběr: 1karton / 2ks

 

 

VýrobceSparkly Pool