Balíček BBQ koření Three Little Pigs

Doporučujeme
Balíček BBQ koření Three Little Pigs
1 186 Kč s DPH
980 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Čekáme na zboží
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódBalicek 1
Popis

Využijte této zvýhodněné sady koření Three Little Pigs a získejte vše, co je potřeba pro dokonalou grilpárty s jídlem, o kterém se bude ještě dlouho mluvit!

Součástí sady je koření Texas Beef BBQ Rub 187g, Touch of Cherry BBQ Rub 184g, Memphis BBQ Rub 177g, grilovací omáčka Mustard sauce 558g, Mořská vločková sůl 125g Maldon a k tomu Marinovací jehla 50ml zdarma!

BBQ koření Texas Beef BBQ Rub 187g Three Little Pigs – Připravte legendární texaské hovězí s BBQ kořením Texas Beef. Pečlivě namíchaná směs koření speciálně pro hovězí maso, které mu dodává nezaměnitelnou chuť. Potěšte své chuťové buňky klasikou.

BBQ koření Touch of Cherry BBQ Rub 184g Three Little Pigs – Připravte skvěle ochucené plátky masa nebo zeleninu s BBQ kořením Touch of Cherry. Směs koření s dotekem třešní vhodná pro drůbež, vepřové, ale i hovězí maso nebo ryby. Pro milovníky sladkých ovocných chutí. Vašich chuťových buněk se lehce dotkne sladká chuť zkaramelizovaného cukru.

BBQ koření Memphis BBQ Rub 177g Three Little Pigs – Neodolatelná vůně BBQ koření Memphis. Pečlivě namíchaná směs koření vhodná pro grilovaná kuřata v celku, vysoké hovězí steaky nebo pomalu pečená žebra. Jemný nádech kouřového aroma se silnou chutí čerstvě mletého pepře otevře nový obzor vašich chuťových buněk.

BBQ grilovací omáčka Mustard sauce 558g Three Little Pigs – Pikantní, sladce hořčicová, taková je BBQ grilovací omáčka Mustard sauce Three Little Pigs, která je ideální pro přípravu a ochucení vepřového i kuřecího masa a dalších grilovaných dobrot. Omáčku využijte k přípravě marinády nebo přímo na potírání masa během grilování pro ještě intenzivnější chuťový zážitek.

Mořská vločková sůl 125g Maldon – Oblíbená Maldonská sůl. Charakteristické jsou vločky ve tvaru pyramidy, jež jsou velmi tenké, rozplývají se na jazyku a příjemně křupou. Zatímco mnoho druhů solí je navíc ošetřeno látkami proti spékání, v mořské soli Maldon naleznete pouze čisté stopové prvky z mořské vody.

Marinovací jehla 50ml Gril House – Dávkovač marinády vám pomůže k snazšímu dochucení velkých kusů masa. Tento 50ml dávkovač je plastový s nerezovou vstřikovací jehlou.