Balíček BBQ koření SuckleBusters

Doporučujeme
Balíček BBQ koření SuckleBusters
1 292 Kč s DPH
1 068 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódBalicek 2
Popis

Využijte této zvýhodněné sady koření Suckle Busters a získejte vše, co je potřeba pro dokonalou grilpárty s jídlem, o kterém se bude ještě dlouho mluvit!

Součástí sady je koření Honey BBQ Rub 113g,TGP Original Green Jalapeno 78g, Campfire Steak 113g, grilovací omáčka Honey BBQ Glaze & Finishing sauce 567g, grilovací omáčka Original 354ml, Mořská vločková sůl 125g Maldon a k tomu Marinovací jehla 50ml zdarma!

BBQ koření Honey BBQ Rub 113g Suckle Busters – Ugrilujte šťavnaté vepřové i kuřecí steaky a křídla s tímto kořením. Sladká chuť medového prášku se snoubí s pikantním chilli v dokonalý výsledek.

BBQ koření TGP Original Green Jalapeno 78g Suckle Busters – Jedná se o čistý mletý prášek papriček Jalapeno. Texas GunPowder je nejprodávanější koření v Texasu! Jedná se o původní recepturu, čistě mletý prášek zelených jalapeno. Texas GunPowder má kořeněně sladkou chuť. Přidejte do jakéhokoli jídla nebo použijte místo černého pepře, ale pozor – PÁLÍ! Toto koření má hodnotu 5 000 Scoville jednotek a jako všechny produkty SuckleBusters – neobsahuje žádné špatné přísady!

BBQ koření Campfire Steak 113g Suckle Busters – Campfire Steak Seasoning je tradiční steakové koření s nádechem soli a česneku s podtóny drceného černého pepře. Nejlépe se hodí k hovězím steakům, ale má univerzální využití a tak jej můžete bez obav přidat na cokoliv od steaků až po fazole.

BBQ grilovací omáčka Honey BBQ Glaze & Finishing sauce 567g Suckle Busters – Pro grande finále vašeho grilování je tu jemná sladká BBQ grilovací omáčka Honey BBQ Glaze & Finishing sauce. Bez nutnosti předchozího marinování. Omáčku využijte především při grilování masa na samém závěru, kdy jej potřete z obou stran pro lahodnou kůrčičku.

BBQ grilovací omáčka Original 354ml Suckle Busters – Original BBQ Sauce, přírodní omáčka založená na octu, je sladká, pikantní, s nádechem kouřového aroma. Můžete ji použít na hovězí, hrudí, steaky, žebírka, kuřecí, klobásky, vepřové, mořské plody, krůtí a vždy si skvěle pochutnáte. Záleží jen na vás, jestli s pomocí této omáčky vytvoříte v posledních minutách grilování sladkou vrstvu, nebo jestli s ní polijete pokrm před podáváním. Chybu neuděláte, i když ji použijete jako dip.

Mořská vločková sůl 125g Maldon – Oblíbená Maldonská sůl. Charakteristické jsou vločky ve tvaru pyramidy, jež jsou velmi tenké, rozplývají se na jazyku a příjemně křupou. Zatímco mnoho druhů solí je navíc ošetřeno látkami proti spékání, v mořské soli Maldon naleznete pouze čisté stopové prvky z mořské vody.

Marinovací jehla 50ml Gril House – Dávkovač marinády vám pomůže k snazšímu dochucení velkých kusů masa. Tento 50ml dávkovač je plastový s nerezovou vstřikovací jehlou.

Cena za balení: 1292,-Kč/bal