Balíček BBQ koření na drůbež Suckle Busters

Doporučujeme
Balíček BBQ koření na drůbež Suckle Busters
559 Kč s DPH
486 Kč bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódBalicek 5
Popis

Namíchali jsme pro vás tuto zvýhodněnou sadu značky Suckle Busters speciálně pro grilování kuřat a jiné drůbeže. Ideální dárek pro každého, kdo rád griluje! Sada koření na kuře může být univerzálním překvapením na narozeniny i vysněným vánočním dárkem. Tento balíček obsahuje koření Clucker Dust 113g, The original SPG 113g a Competition BBQ Rub 113g.

BBQ koření Clucker Dust 113g Suckle Busters – Tento rub má střední nádech pálivosti, které poskytují papričky chipotle. Paprika také propůjčuje příjemnou kouřovou chuť a vůni. Koření je sladké a středně pikantní.

BBQ koření The original SPG 113g Suckle Busters – The original SPG je univerzální směs koření ze soli, pepře a česneku. Obsahuje velké vločkové přísady, které lze použít na velké kusy masa i na grilování při vysoké teplotě.

BBQ koření Competition BBQ Rub 113g Suckle Busters – Jedná se o tradiční příchuť, jemný a pikantní BBQ Rub používaný profesionálními kuchaři a domácími grilmastery. Své pikantní chutě získává z cibule, česneku, sladké papriky a mletého celeru.

Složení

Clucker Dust: mořská sůl, cukr, hnědý cukr, chilli papričky, chipotle prášek, koření a oxid křemičitý

The original SPG: mořská sůl, černý pepř, česnek, cukr Turbinado, koření a oxid křemičitý

Competition BBQ Rub: mořská sůl, paprika, cukr, pepř, česnek, cibule, celer, chilli paprička, oxid křemičitý